Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Freedom House вважає, що використання українською владою сили має призвести до введення цільових санкцій проти українських урядовців

Freedom House вважає, що єдиним шляхом виходу з кризи в Україні є відставка президента Віктора Януковича. 
Про це йдеться у прес-релізі організації, опублікованому на сайті.
 
"Подальше використання українською владою сили має призвести до негайного введення цільових санкцій США і Європейським союзом проти українських урядовців, які відповідають за такі дії", - сказано в заяві.
 
"Freedom House також закликає президента Януковича піти у відставку, як шлях запустити президентські вибори – єдиний несиловий шлях до закінчення демонстрацій", - вважають в організації.
 
"Міжнародна спільнота має стояти поряд з демократичними сподіваннями тих сміливих українців, які вийшли на вулиці", - додали в заяві.
 
"Президент Януковича втратив підтримку і легітимність серед українців", - сказав голова Freedom House Девід Крамер.
 
"Ми не підтримуємо управління натовпом, але Януковича створив кризу, відмовившись від інтеграцієїз ЄС, та ігноруючи протестувальників", - зазначив він.
 
В повідомленні згадують про знесення барикад, які відбулися в понеділок, напад на офіс опозиційних видань, тощо.
 
"Найкраща річ, яку може зробити Янукович, враховуючи його рішення зламати протести – буде оголосити про його відставку, щоб прокласти шлях для дострокових президентських виборів", - сказав Крамер.
 
"США, і ЄС мають чинити тиск на уряд, щоб той дослухався до законних вимог протестувальників, і якщо потрібно, встановити санкції проти осіб, які несуть відповідальність за буд-який насильницький розгін", - наголосив Крамер.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації