Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Львів влаштує революцію

Акція протесту28.02.2006
 
Львів`яни з різними вимогами, але єдиною проблемою, вирішили згадати майданне гасло "Разом нас багато, нас не подолати!". У місті сформована критична маса розлючених людей, які без зайвих комплексів беруть штурмом то міську, то обласну ради. І кількість невдоволених діями влади росте з кожним днем. Більше того - ці люди почали об`єднуватися.
 
Це і таксисти, і лікарі, і сільмашівці, і мешканці відомчого житла. Вимоги в усіх різні, однак проблема одна - бездіяльність влади. Тож недаремно голова координаційної ради Громадського форуму Львова Олег Мацех стверджує, що у Львові може виникнути другий Майдан. З однією різницею: ті ж люди, що вибирали владу, повстануть проти неї. І зовсім не дивно, що новий Майдан знову таки розпочнеться зі Львова. Ідейна організованість львів`ян відіграла важливу роль на Майдані, тож у Львові можна лише повторити. Перша репетиція таких узгоджених дій відбулася на початку тижня: таксисти разом із мешканцями відомчого житла та лікарями (це близько сотні людей і ста машин) брали штурмом стіни Ратуші.
 
"Насправді слова про львівську революцію - не перебільшення. Зараз сільмашівці вже скооперувалися разом із лікарями. Сподіваюся, що до нас приєднаються і таксисти, і мешканці відомчого житла, і решта невдоволених львів`ян. Будемо розробляти спільний план дій та узгоджувати всі наші протестні дії. Таким чином ми хочемо змусити владу нарешті діяти й зважати на наші проблеми", - таке завдання ставить голова профспілки ВОСТ "Воля" Петро Онищак.

Джерело: Аргумент-влада

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації