Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Бюджетні скандали на Закарпатті

Бюджет (гроші)Автор: Тарас Башняк
 
Прокуратура Закарпатської області 14 січня порушила кримінальну справу за фактом зникнення 21 млн. грн. із міського бюджету Ужгорода.
 
Про це повідомили “Українські новини” з посиланням на керівника прес-служби прокуратури Закарпатської області Вікторію Роман.
 
– Прокуратура порушила кримінальну справу за ст.ст. 364, 366 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем і службова підробка) за фактом зловживання посадовими особами відділу капітального будівництва Ужгородської мерії, внаслідок чого з бюджету зник понад 21 млн. грн., – повідомила пані Роман.
 
За її інформацією, 2004 року Ужгородська міська рада одержала від Кабінету Міністрів субвенцію на суму 57 млн. грн., які місто мало використати для реконструкції водогінної мережі, побудови каналізаційного колектору та ремонту історичних пам’яток. Однак, за словами В. Роман, робіт практично не вели, а у фінансових документах фігурує сума 21 млн. грн. використаних із субвенції грошей.
 
Водночас “Обком” повідомляє про ще один бюджетний скандал на Закарпатті. Йдеться про ухвалення бюджету сесією Ужгородської районної ради. За інформацією журналістів видання, голова ради, член бюро обкому СДПУ(о) Наталія Сейковська несподівано для районних депутатів і голів сільрад поставила на голосування проект бюджету, якого до того ніхто навіть не бачив. У цьому документі значно зменшено фінансування майже половини сіл району, мешканці яких на останніх виборах проголосували за Віктора Ющенка.
 
На заперечення голів сільрад, мовляв за такого фінансування їм не буде чим платити працівникам шкіл і дитячих садків, Наталія Сейковська начебто відповіла: “Нехай їм платить Ющенко”. Обурені депутати та сільські голови звернулися в обласну прокуратуру та попросили призупинити рішення сесії через порушення процедури розгляду бюджету та регламенту засідання.
 
До речі, “Обком” звертає увагу на ще один “цікавий” момент цієї справи – в “ющенківських” сіл забрали три з половиною мільйони гривень, а селам “януковича” віддали 2,5 млн. грн. Куди зник ще мільйон, залишилося загадкою.


Львівська газета, п’ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації