Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Путін і Кучма привітали Ющенка

Кучма і ПутінПрезидент Російської Федерації Владімір Путін нарешті поздоровив Віктора Ющенка з перемогою на виборах президента України.

 
“Шановний Вікторе Андрійовичу, прийміть вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого обрання на посаду Президента України, – зазначено в телеграмі пана Путіна. – Розвиток добросусідських і рівноправних відносин з Україною – один із найважливіших національних пріоритетів Росії. Переконаний, що послідовність у поглибленні стратегічного партнерства повною мірою відповідає довгостроковим інтересам наших народів. Хотів би також відзначити особливу значимість продовження активної участі Росії й України в процесі формування Єдиного економічного простору в Співдружності незалежних держав. Ефективна спільна робота в рамках цих інтеграційних об’єднань покликана відкривати нові можливості для наших громадян, для ділової, наукової, гуманітарної співпраці. Бажаю Вам успіхів у відповідальній державній діяльності”.
 
Привітання від Владіміра Путіна – третє за рахунком упродовж президентської кампанії в Україні. Після другого туру виборів він двічі поздоровляв з перемогою Віктора Януковича – за результатами екзит-полів (за якими, до речі, переміг Віктор Ющенко) та після оголошення рішення ЦВК.
 
Учора Віктора Ющенка привітав і Леонід Кучма. Щоправда, як він зробив це та якими словами, прес-служба Леоніда Даниловича не повідомила.
 
Львівська газета, п’ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації