Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Гості їдуть

Під час інавгурації Ющенка
Міністерство закордонних справ почало запрошувати іноземні делегації на інавгурацію новообраного Президента України Віктора Ющенка, яка відбудеться 23 січня.  Про це заявив керівник прес-служби МЗС Маркіян Лубківський, повідомили “Українські новини”.
 
Вже з’явилася інформація про іноземних високопосадовців, які приїдуть на інавгурацію Президента України. Як відомо, на цей захід планує прибути президент Польщі Алєксандр Кваснєвський. Участь у інавгурації Віктора Ющенка має намір узяти екс-держсекретар США Колін Павелл. Як повідомляють джерела “Української правди”, Колін Павелл прибуде в Україну в статусі спеціального посланця президента США Джорджа Буша. Також повідомляють, що на інавгурацію не зможе прибути президент Росії Владімір Путін, Росію представлятиме спікер Держдуми Боріс Ґризлов. У неділю на інавгурації Віктора Ющенка буде присутній президент Молдови Володимир Воронін.
 
Не зможе прибути до Києва й Верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Хав’єр Солана, який відіграв активну роль у врегулюванні політичної кризи в Україні. Про це “Українську правду” повідомив керівник офісу Віктора Ющенка Олег Рибачук.
 
Львівська газета, п’ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації