Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Бар Рафаелі еротично роздяглася

Бар РафаеліТоп-модель знялася в сексапільній рекламі нижньої білизни
 
Ось вже два роки підряд в списку самих високооплачуваних ізраїльських моделей верхню строчку займає Бар Рафаелі.  Дивлячись на останні знімки 28-річної екс-подружки Леонардо Ді Капріо, мимоволі розумієш, що гаряча красуня не дарма одержує свої нечувані гонорари.
 
Відразу декілька еротичних фотографій відомої ізраїльської моделі Бар Рафаелі потрапили в мережу. Красуня з`явилася в образі загадкової східної ворожки, яка зачаровує, в новій рекламній кампанії «осінь-зима – 2013» марки від французької марки «Passionata». З цим брендом манекенниця співпрацює ось вже декілька років, і кожна фотосесія сексапільної блондинки викликає ажіотаж у публіки.
 
На чергових фотографіях модель знову показала своє ідеальне тіло у всій красі. Спідниця-максі, «циганка», золоті прикраси і еротична білизна чудово виглядали на стрункій фігурі моделі. На одному із знімків вона позує з кришталевою «магічною» кулею, на другому з симпатичним іграшковим зайчиком, на третьому напівгола Бар із завзятими кісками дивиться кудись удалину, тоді як від неї самої відірвати око просто неможливо!

Еротична фотосесія Бар Рафаелі

Бар Рафаелі

Бар Рафаелі

Бар РафаеліБар Рафаелі


Еротичні фотосесії інших знаменитих моделей можна переглянути тут, тут і тут.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації