Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Нові меблі куплять у 15 білогорських дитсадків

Меблі для дитсадка
У 15 дитячих садках Білогорська оновлюють меблі і м`який інвентар. З місцевого бюджету на ці цілі спрямовано 6 мільйонів рублів.
 
— На заміну постільної білизни, рушників, подушок, ковдр, матрасів, покривал передбачено близько мільйона. Решта коштів — на заміну меблів, — розповіла фахівець з дошкільної освіти Оксана Михайловська. — В переліку — дитячі столи, ліжка, шафи для одягу, шафи для рушників в туалетні кімнати. Вперше з цього року поставляються стінки для іграшок, куточки природи, центри води і піску.
 
Також в дошкільних установах обладнали буфетні, відновлять письмові столи для педагогів, стільці і комп`ютерні столи, повідомляє сайт elcidthelegend.com.
 
Відзначимо, поліпшення матеріально-технічного стану білогорських садків почалося за ініціативою глави міста Станіслава Мелюкова у 2009 році. За останні три роки до дошкільних установ надійшли меблі на суму понад 10 мільйонів рублів.
 
Крім того, в Білогорську продовжується ремонт будівель дитячих садів. Наймасштабніші роботи йдуть в дошкільній установі № 44. Тут виконується ремонт цегляної кладки стіни, заміна віконних блоків і ремонт однієї групи, трьох приміщень в будівлі дитячого садка.

Більше про дитячі меблі можна прочитати на сторінці http://elcidthelegend.com/article_198817.html

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації