Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Автокрановий ляже під потяг

Дрогобицький автокранАвтор - Катерина Кульчицька, Аргумент-газета


Опубліковано: 24.03.2006
 
Задекларований працівниками ВАТ “Дрогобицький автокрановий завод” пікет Укрзалізниці так і не відбувся, оскільки компанія-боржник почала сплачувати заборгованість.
 
Державне підприємство (ДП) “Укрзалізничпостач”, яке займається матеріально-технічним забезпеченням Укрзалізниці, закупило в “Дрогобицького автокранового” 5 кранів на суму понад два мільйони гривень. Проте покупець не здійснив розрахунок у зазначений термін.
 
“23 грудня 2005 року ВАТ “Дрогобицький автокрановий завод”, згідно з двома договорами між ВАТ “Дрогобицький автокрановий завод” та ДП “Укрзалізничпостач”, відвантажило 5 автокранів на суму 2 млн 160 тис. 935 грн. Розрахунок мав бути здійснений протягом 25 банківських днів. Тобто крайній термін проведення розрахунку – 2 лютого 2006 року. Оскільки цього не було зроблено, товариство скерувало претензію “Укрзалізничпостачу”, після чого розрахунки й далі не надходили”, – повідомив ВЛАДІ гендиректор “Дрогобицького автокранового” Валерій Левицький.
 
Тож на зборах колективу ВАТ було прийняте рішення вдатися до крайніх методів. Автокрановики вирішили пікетувати залізничні шляхи й навіть... лягти під потяг. Проведення акції протесту було заплановано на 14 березня. Але пікет так і не відбувся, тому що 13 березня “Укрзалізничпостач” розпочало розрахунок. Нині заборгованість становить один мільйон 100 тис. гривень.
 
У Дрогобичі до повного розрахунку довго чекати не збираються. “Якщо борг не буде сплачений до виборів, за нами залишається право на пікет”, – заявив Валерій Левицький. На запитання, чому дрогобиччани не подали на боржників судовий позов, він відповів, що “у їхній суд ми не віримо”.
 
Усі спроби взяти коментар у керівництва “Укрзалізничпостачу” виявились марними. Два дні підряд посадові особи на ДП або були зайняті, або кудись терміново виїжджали.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації