Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Нью-Йорку почався розпродаж «утоплеників»

Автомобілі-утопленикиСеред наслідків жовтневого урагану «Сенді» крім руйнувань і жертв одне з найсерйозніших — величезна кількість машин-«утоплениць». Напередодні влада провела перший аукціон, який повинен допомогти позбутися їх.
 
На аукціон виставлені безгоспні і незатребувані автомобілі, які пережили повінь, кількістю близько півтисячі. З 3300 «утоплениць» безгоспними виявилося 535 машин. Почекавши визначений законом термін, влада виставила їх на аукціон.
 
Навіть при тому, що купувати на ньому доводиться «кота в мішку» — у машин немає ключів, і їх стан оцінюється тільки шляхом зовнішнього огляду, охочих задешево купити машину виявилося немало. Як говориться в публікації avtorun.info, минулої середи було продано 125 лотів за ціною від кількох сотень до декількох тисяч доларів.
 
За словами аукціоніста Річарда Мелца, власника аукціонного будинку David Maltz & Co.: «Один автомобіль ми продали за 300 доларів, інший — за 10 тисяч. Якщо транспортний засіб класифікується як пошкоджений при повені, це не означає, що він не підлягає відновленню. Але певною мірою це лотерея». Незалежно від торгів, місто вже виплатило заповзятливому аукціоністу 1 млн. доларів за евакуацію і зберігання «утоплеників». Два наступні тури аукціонів пройдуть 5 і 7 травня.
 
Варто відзначити, що раніше перспектива попадання на ринок тисяч таких машин оцінювалася фахівцями як надзвичайно небезпечна, а самі машини називалися не інакше як «бомбами з годинниковим механізмом» через пошкодження водою електрики. Особливе побоювання у фахівців викликає той факт, що на ринок уживаних авто потраплять машини з пошкодженими системами безпеки, заміна деталей в яких дуже накладна.
 
Ураган «Сенді» обрушився на США наприкінці жовтня 2012 року. Більше за інших постраждали Нью-Йорк і Нью-Джерсі. В результаті стихійного лиха загинули 120 осіб, а економічний збиток досяг 25 млн. доларів.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації