Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Бережіться спрута!

Відключення води20.09.2005
 
Автор - Влад Якушев, Аргумент-газета
 
Закінчивши обхід, ми зняли спецівки і зітхнули з полегшенням. Якби майстрам, що отримують наказ відключити боржникам воду, постійно довелось би ходити по помешканнях, на такій роботі навряд чи хтось довго витримав би. Тим людям довелося би працювати в атмосфері колосального морального напруження. Більшість із мешканців просто відмовляються відчиняти двері, а решту налаштовані агресивно і навряд чи дозволять відключити воду без бою.
 
Але справжні представники “Львівводоканалу” не будуть з вами сперечатись. Вони відключають воду з підвалу, і одного дня ви просто опинитесь перед фактом, що вода з вашого крана перестала текти. Нова система СПРУТ дозволяє їм локально відключити квартиру боржника, не шкодячи інтересам тих, хто справно оплачує рахунки.
 
Відключення – найефективніший спосіб боротьби з боржниками
 
Олег Ковалик, заступник директора “Львівводоканалу” з питань обліку та реалізації послуг
 
Ми відключаємо воду боржникам уже протягом місяця. Скажу відверто, це найефективніший спосіб боротьби з неплатниками. Сподіваюсь, що тепер наші рахунки будуть оплачуватись вчасно, тим більше, що зараз з’явилась унікальна можливість перекрити свою заборгованість за рахунок колишніх заощаджень.
 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації