Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Львові з 9-го поверху представництва "Комсомольської правди" викинувся чоловік

25 січня 2002 року

Як повідомила власкор "Комсомольської правди" у західних областях України Лариса Марчук, близько 19.00 22 січня в офіс, що на вулиці Володимира Великого, 18, завітав чоловік віком 25-30 років, який представився Арсеном і заявив, що володіє "інформацією про те, що відбудеться вбивство". Через 15 хвилин перебування в офісі представництва, чоловік вийшов у коридор перекурити і викинувся з вікна дев"ятого поверху.

За словами Л.Марчук, вона була відсутня в офісі "КП", коли туди зайшов молодий чоловік. Коли Л.Марчук приїхала - будинок був оточений міліцією, а тіло чоловіка лежало на асфальті. Літературний редактор, яка безпосередньо спілкувалася з ним, відзначила, що відвідувач поводився дуже схвильовано, але адекватно, акцентував увагу на тому, що він "прийшов саме в "КП", щоб дати ексклюзивну інформацію про вбивство".

Власними силами працівники "КП" дізналися, що загиблий - студент-заочник, спеціальність якого пов"язана з поліграфією. Він достатньо відомий в колі видавців. До представників "КП" приходили і батьки чоловіка, які приїхали з Хмельниччини - вони теж розпитували про обставини трагедії. На даний час правоохоронні органи відмовляються від надання представникам ЗМІ будь-якої інформації щодо цього випадку. 

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації