Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Жінки повинні їздити на білих автомобілях

Результати нового дослідження австралійських учених показали, що вірогідність виникнення дорожньо-транспортної події безпосередньо залежить від кольору машини, до вибору якого дівчата повинні підходити максимально відповідально. Як відзначає професор Центру вивчення аварій при університеті Монаш Стюард Ньюстед, під керівництвом якого була проведена робота, найбільший ризик стосується власниць автомобілів сріблястого кольору, яких на австралійських дорогах з кожним роком стає все більшим.
 
Це, на думку доктора Ньюстеда, підвищує кількість ДТП в країні в цілому. Так, сріблясті машини беруть участь в зіткненнях в середньому на 10% частіше, ніж, наприклад, білі. Крім того, вірогідність попадання в аварію велика для власниць автомобілів чорного кольору: в порівнянні з білими цей показник більший на 12%. Як підкреслюють учені, це пов`язано з тим, наскільки добре автомобіль того або іншого відтінку видно на міських вулицях, особливо в нічний час, і наскільки сильно він контрастує на загальному фоні.
 
Як пояснює доктор Ньюстед, зазвичай при виборі особистого транспортного засобу представниці прекрасної статі орієнтуються на його зовнішній вигляд і відповідність моді. Проте необхідно враховувати і функціональні характеристики кольору корпусу. Наприклад, оскільки міські вулиці є відносно темним фоном, білі автомобілі буде на них видно добре, але в них буде мало сенсу при поїздках засніженими трасами. Червоний автомобіль, швидше за все, не буде помітний на грунтових дорогах подібного відтінку.

Джерело: http://avtorun.info/

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації