Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Виставка породистих котів міжнародного рівня відбулася У Львові

15 листопада 2004 року

Породистий кітУ ці вихідні дні Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді став місцем проведення ХІІ Міжнародної виставки породистих котів.

Кожна виставка породистих котів має такі конкурси: найкраща тварина у своїй породі, найкраща тварина у групі, а також найкраща тварина виставки, - розповів президент Українського фелінологічного об’єднання Сергій Міненко.

На нинішній виставці породистих кішок є вісім номінаційних кубків: кубок “найкращого кота”, “найкращого кота у своїй породі” (три групи), а також “найкращого кошеняти”, “найкращого молодого кота”, “найкращого ветерана” та “найкращого кастрата”. Призи надали спонсори “Сенімакс”,“Чотири лапи” та “Віскас”. Журі в першу чергу братиме до уваги те, чи відповідають номінанти світовим стандартам, які ставляться до породи.

Сергій Міненко каже, що важко точно визначити, скільки є учасників нинішньої Міжнародної виставки, тому, що кожен учасник виставляє по кілька тварин. Ми зареєстрували понад 80 тварин. Це учасники з України, а також з Білорусії і Росії.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації