Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Львові цього року продано 14 земельних ділянок на майже 16 млн. грн.

21 вересня 2004 року

Земельна ділянкаЗа дев’ять місяців нинішнього року у Львові продано 14 земельних ділянок площею 2,2 га на загальну суму 15 мільйонів 875 тисяч гривень. Про це повідомив Василь Лозинський під час прес-конференції у Львові, заступник міського голови Львова з питань містобудування та землеустрою.

В.Лозинський зазначив, що управління природних ресурсів та земельних відносин Львівської міської ради 8 жовтня цього року під час львівського Міжнародного економічного форуму проведе черговий земельний аукціон . «Ми готуємо технічну документацію на 13 земельних ділянок, які виставлятимуться на аукціон 8 жовтня»,  —  заявив Василь Лозинський. Як відзначив чиновник, за ці ділянки до міського бюджету надійде близько 10 мільйонів гривень.

«Ці кошти надзвичайно потрібні місту, адже потрібно добудувати дитячу лікарню на вулиці Пилина Орлика, закінчити ремонт вулиці Дорошенка, завершити ремонт дахів шкіл»,  —  наголосив Василь Лозинський.

Василь Лозинський підкреслив, що цього року планується повністю завершити ремонт палацу Бандінеллі та палацу Потоцьких, що у Львові. За словами заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання природних відносин міськради Ігоря Гуменчука, незабаром буде збільшено штат управління природних ресурсів та земельних відносин Львівської міської ради.

Управлінням природній ресурсів та земельних відносин Львівської міської ради за 2002-2004 роки укладено 1219 договори оренди, завдяки чому мобілізовано до бюджету додатково 10057 тис. грн. та 539 договорів сервітутного землекористування на суму 501,97 тис. грн. Загальні надходження орендної плати за землю до міського бюджету станом на 17.09.2004 року становили 5276,7 тис. грн.

Цьогоріч у Львові відбулося 5 земельних аукціонів, виручка на яких становила 15 875,7 тис. грн.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації