Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Через ухилення від сплати податків порушено 230 кримінальних справ

21 вересня 2004 року

ПодаткиДержавною податковою інспекцією у Львівській області за вісім місяців цього року через ухилення від сплати податків порушено 230 кримінальних справ. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління податкової міліції Станіслав Коваленко, перший заступник голови ДПА у Львівській області.

У понад десяти кримінальних справах через ухилення від сплати податків фігурують суми збитків, що перевищують мільйон гривень – додав Коваленко. У понад двох третинах порушених справ йдеться про ухилення від сплати податків на суму понад 300 тисяч грн. «Найбільшим неплатником податків в області є Нафтопереробний комплекс «Галичина», але не тільки про це підприємство йдеться. Ми вишукуємо тих, хто ухиляється від сплати податків. А це дуже просто, ми дивимось надходження підприємств, які вони мають валові доходи. І якщо вони мають мільярди, мільйонами крутять, а сплачують 100 гривень, ми займаємося цими підприємствами. Це так звані мінімізатори. І їх виявлення – наша основне завдання», — наголосив перший заступник голови ДПА у Львівській області.

Найближчим часом податківці обіцяють назвати підприємства, які мінімізують свої доходи й ухиляються від повної сплати податків. Наразі не хочуть називати, оскільки слідства не завершені і не було пред’явлено звинувачень.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації