Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Для дітей з інтернатів Львівщини на Форумі видавців зібрали понад 1 тис. книг

20 вересня 2004 року

Книга - дітямПонад тисячу книг, велику кількість календариків, наліпок, закладок для дітей з інтернатів зібрано під час акції «Книга-дітям», яку проводили Мальтійська служба допомоги, газета «Поступ» та Форум видавців на XI форумі книговидавців.

Цього року, врахувавши досвід минулого року, коли акція проводилась вперше і учасники форуму не були завчасно про неї повідомлені, інформацію про можливість допомоги було розіслано заздалегідь. Таким чином кількість доброчинців зросла в півтора рази, а кількість зібраних книг – у чотири.

Після закінчення Форуму книги будуть посортовані і надіслані до інтернатів Львівщини. Очікується, що друковану продукцію отримають майже понад десяток закладів, зокрема, інтернати для дітей з вадами розумового розвитку.

Оскільки рівень забезпеченості шкільних бібліотек є недостатнім, а основним джерелом формування світогляду дитини в інтернаті є телевізор, «книжкова допомога» є дуже потрібною. Організатори благодійної акції висловлюють подяку усім меценатам – видавництвам, навчальним та науковим закладам, розповсюджувачам.

На початку 2005 року акція отримає своє продовження, але вже матиме регіональний масштаб. Видавництво «Кашалот» презентуватиме нову розвиваючу книгу, а частину накладу отримають діти з інтернатів та сиротинців кількох областей України.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації