Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

«Батьківщина» пікетуватиме генконсульство Росії

20 вересня 2004 року

Пікет БатьківщиниЛьвівська обласна партійна організація партії ВО «Батьківщина» буде пікетувати генеральне консульство РФ у Львові, - повідомили в обласному представництві ВО «Батьківщина».

Львівська «Батьківщина» заявляє, що погрози російських прокурорів на адресу лідера партії Юлії Тимошенко є прямим втручанням у президентські вибори в України і закликає своїх прихильників протистояти беззаконню.

Політичні технологи, яких найняла чинна злочина влада, що у паніці робить все, аби втриматися біля керівництва країною, розробили спецпроект, який має на меті впасти на коліна перед північним сусідом і волати про допомогу. «І ось в російських засобах масової інформації з’явилися матеріали, які вихваляють не лише сімейку двічі не судимого, а й родинні клани Кучми-Медведчука-Януковича», — зазначено у заяві, — «Ще один їхній крок – це спроба вкотре скомпрометувати і ослабити коаліцію «Сила народу» та її лідерів Віктора Ющенка і Юлію Тимошенко. Для цього головна російська військова прокуратура отримала завдання якщо не викликати на допит нашого лідера, то налякати «висмоктаними з пальця» фактами протиправних дій. Те, що ці факти надумані, свідчить не лише вердикти Американського суду, а й рішення Верховного суду самої Росії. Однак, «рятувальники» не звертають на це уваги, бо мова йде про те, щоб завадити успішній передвиборчій агітаційній роботі народної улюблениці, безкомпромісній Юлії

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації