Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Під час шкільних занять у комп’ютерних клубах Львова виявили 160 дітей

20 вересня 2004 року

комп’ютерний клубВ рамках рейду «Урок» у понад 40 львівських комп’ютерних клубах у час, коли йдуть шкільні заняттябуло виявлено 160 дітей. Як повідомив начальник служби у справах неповнолітніх Львівської ОДА Володимир Лис, найбільше дітей було у клубах «Зайчик», «Легіон», «Арена», «Нацвул», «Оріон», «Геймер», «Екстрім», «Цунамі», «Світ розваг», «Барабан», «Скутер», «ТНТ Сіріус», «Павук».

«Я не даремно перелічую усі ці клуби – це інформація для учителів та завучів з виховної роботи, щоб вони на майбутнє знали, де шукати своїх учнів, якщо їх нема на уроках. Ми привезли учнів до райвідділів. Там вони писали пояснення. Також викликали завучів з виховної роботи або класних керівників. В окремих випадках також викликали батьків, які теж писали пояснення. Усіх дорослих попередили - у разі повторного виявлення учнів у клубі, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності і оштрафовано. Розмір штрафу - від 51 до 750 грн.», – наголосив Володимир Лис.

Такі ж рейди працівники служби у справах неповнолітніх провели в інших містах Львівської області - у Стрию, Дрогобичі, Трускавці. У тамтешніх комп’ютерних клубах загалом виявили 18 прогульників.

В.Лис попередив, що такі заходи і надалі здійснюватимуться, причому без жодних попереджень.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації