Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У Львові під час економічного форуму буде діяти єдиний офіс обслуговування інвесторів

20 вересня 2004 року

IV Міжнародного економічного форуму у ЛьвовіЯк повідомила повідомила прес-служба Львівської ОДА, 7-9 жовтня у Львові проходитиме IV Міжнародний економічний форум. В експозиції Інвестиційного Ярмарку, який традиційно відбувається у рамках Форуму, на 11 тематичних салонах буде представлено понад 120 інвестиційних проектів, що охопили, більшість галузей економіки. Також відбудеться близько 20 цільових конференцій, круглих столів, семінарів.

Центральним салоном Інвестиційного Ярмарку, який відбуватиметься у рамках IV Міжнародного економічного форуму у Львові стане салон "Стратегія розвитку Львівщини" стане .

В межах цього салону діятиме Єдиний офіс обслуговування інвесторів. В офісі потенційний інвестор зможе отримати весь інформаційно-консалтинговий пакет з найрізноманітніших питань (митне, податкове, земельне, трудове та інше законодавство). Крім того у Салоні діятиме «Інвестиційна біржа» - єдина комп’ютерна база, де будуть представлені земельні ділянки, незавершене будівництво, промислова нерухомість, інвестиційні профілі підприємств.

А ще вперше пройде прямий Інтернет-міст з міста Фрайбург (ФРН). Найчисленніша делегація очікується з Польщі. А загалом у Ярмарку візьмуть участь представники офіційних та бізнесових делегацій з понад 20 країн світу (Польща, Росія, Австрія, Франція, Великобританія, США, Угорщина, Чехія, Білорусія, Румунія, Німеччина, Китай тощо).

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації