Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Гудима вимагає звільнення Склярського

20 вересня 2004 року

Василь Склярський і Любомир Буняк«Ми вимагаємо від Любомира Буняка як міського голови Львова негайно звільнити з посади виконувача обов'язків його заступника Василя Склярського. Пан Склярський розвалив роботу ЛМКП «Львіводоканал», а тепер ще й розвалює роботу громадського транспорту»,  —  заявив  народний депутат України, голова ЛОО УПН Олекса Гудима під час прес-конференції у Львові сьогодні, 20 вересня.

За словами Олекси Гудими, піти на такий кардинальний крок і звернутися до міського голови Любомира Буняка його змусило те, що «в міській раді подумують про можливості припинення кредиту Світового Банку на покращення водопостачання у Львові». На переконання народного депутата такий крок є злочинним.

Юрій Кужелюк, однопартієць Гудими, голова ЛМО УНП, депутат Львівської міської ради  додав, що кошти в рамках кредиту Світового Банку ще не поступили до Львова. «Перші кошти мали надійти у грудні 2003-го – січні 2004 року. Досі грошей немає. З міського бюджету уже виділено 2,5 мільйони гривень а також освоєно 3 мільйони 107,7 тисяч з кредиту на оплату консультантів і так далі. І після цього василь Склярський сумнівається, чи потрібен Львову кредит? Виходять, що 5,6 мільйонів викинуті на вітер,  —  резюмував Юрій Кужелюк.

Олекса Гудима також , заявив, що роздратований тим факт, що львівські чиновники жодного разу не звернулися до народних депутатів, які «мають доступ до міністерських кабінетів», аби ті допомогли освоєнню кредиту, відколи почалися проблеми.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації