Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Обіцяють відремонтувати туалети і встановити смітники

29 листопада 2001 року

Найближчим часом у Львові заплановано створити муніципальний центр підготовки та перепідготовки екскурсоводів. Таке рішення прийняли на нараді з питань туризму у львівській мерії. Між містом і департаментом уже розподілено функції, які мали б сприяти розвитку туристичної галузі.

Департамент економічної політики повинен виготовити мобільний варіант постійної експозиції туристичних пропозицій Львова для представлення на туристичних форумах в Україні і за кордоном. Департамент гуманітарної і соціальної політики має подбати про організацію культурного дозвілля туристів у нашому місті.

Департамент інженерного господарства, економічної політики і ресурсів, благоустрою та планування забудови міста має розробити заходи щодо облаштування парковок для екскурсійних автобусів.

Правоохоронці мають подбати про безпеку гостей Львова. Для забезпечення відповідних санітарно -гігієнічних норм в місцях масового перебування туристів передбачають відремонтувати громадські туалети, встановити смітники і регулярно прибирати у місті.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації