Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Молитва за ненароджених дітей

3 грудня 2003 року

Молитовну акцію на захист ненароджених дітей започаткував інститут родини та подружнього життя Українського католицького університету. Майже мільйон українців щороку гине так і не народившись. Як повідомляє радіо Люкс, кожен рік в Україні кількість абортів майже вдвічі перевищує кількість народжувань.

Таким чином, порушується найбільше право особи – право на життя – вважає виконувач обов»язки директора інституту родини та подружнього життя Українського католицького університету Петро Гусак. Саме зберегти життя, а не обмежити свободу чи нав»язати комусь власну волю вважають метою цієї акції. Тому, за словами Петра Гусака, протягом передріздв»яного посту в усіх Грекокатолицьких церквах виголошуватимуть молитву за ненароджених дітей, лікарів, які заплямували себе кривавою практикою а також батьків які вже вчинили, або ж планують вчинити такий крок.

Ініціатори акції вимагають від української влади забезпечення права кожної людини на життя: заборонити в Україні практику абортів, яка, за їх переконання є неморальною, злочинною і такою, що суперечить заповіді не убий! і Конституції України”.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації