Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Пограбували шістьох "італійців"

3 грудня 2003 року

Вчора о 2-й годині ночі біля села Плав’є Сколівського району Львівської області невідомі скоїли напад на групу заробітчан (шість осіб), які поверталися з Італії. Зловмисники поранили двох чоловіків та заволоділи грошима потерпілих в сумі 17 000 євро. Про це поінформувало УНІАН джерело у правоохоронних органах.
 
Як повідомило джерело, заробітчани поверталися з Італії на мікроавтобусі “Мерседес-спрінтер” з італійськими реєстраційними державними номерними знаками, який належить 28-річній жительці Чернівецької області, що також поверталася із заробітків.

Неподалік села Плав’є Сколівського району Львівської області потерпілі зробили вимушену зупинку для заміни пошкодженого колеса (за припущенням джерела, групу “вели” і пошкодження колеса входило в заздалегідь продуманий план). Під час заміни колеса на заробітчан напала група невідомих - 6 – 7 чоловіків, які завдали два поранення спецзасобом для відстрілу гумових куль в стегно 33-річному жителю міста Чернівці, поранення отримав також 36-річний житель Чернівецької області, якому зловмисниками також було завдано колото-різаних ран стегон обох ніг. Злочинці заволоділи грошима потерпілих в сумі 17 000 євро та трьома мобільними телефонами, після чого з місця події зникли.

Потерпілим було надано амбулаторну медичну допомогу без госпіталізації. Четверо жінок-заробітчан, які на момент нападу перебували в салоні мікроавтобуса – 34-річна жителька міста Запоріжжя, 42-річна жителька Луцька, 49-річна жителька Хмельницька та 28-річна власниця мікроавтобуса – не потерпіли. В ході оперативно-пошукових заходів було встановлено, що одним з нападників є раніше судимий 28-річний житель Львова. Проводяться заходи з затримання підозрюваного.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації