Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Відкрий двері святому Миколаю

3 грудня 2003 року

“Відкрий двері Святому Миколаю” – таку акцію перед святом оголосила Мальтійська служба допомоги та 20 молодіжних громадських організацій Львова. Зібрані подарунки розвезуть напередодні Дня святого Миколая усім дітям в інтернатах Львівщини та дітям-інвалідам.

Як повідомляє радіо Люкс, Мальтійська служба допомоги уже 7 рік допомагає Святому Миколаю обдаровувати дітей з інтернатів. Цього року у 900 річницю ордену до львівських мільтійців надійшло понад 400 листів від дітей з інтернатів. Але цьогоріч Святий Миколай вирішив завітати і до дітей хворих на церебральний параліч.

За словами заступника директора Львівської мальтійської служби Олексія Побурка, уже з вересня до них звертаються львівські підприємці, які пропонують допомогу Миколаю. Молодіжні організації хочуть не лише принести подарунки дітям, а й змінити світогляд дітей з інтернату. На сьогодні мільтійцям вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень на подарунки.

Окрім того до 19 грудня триватиме акція, коли кожен пасажир радіо-таксі зможе залишити свої пожертви для того, аби створити свято обездоленим дітям. А хто ще не встиг долучитися до свята для цих дітей, може звернутися до Миколая за адресою Богомольця, 8/2.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації