Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Львівщина не ефективно використовує туристичний потенціал

29 листопада 2001 року

На сьогодні на Львівщині функціонує 6 курортів, 123 санаторії, 200 родовищ мінеральних вод і 4 тисячі пам’яток архітектури, однак туристичний потенціал області використовується неефективно.

"Або ми сядемо за стіл переговорів і знайдемо компромісне рішення, що сприятиме розвитку курортів та рекреаційних зон, або прогавимо момент і знову опинимось на показниках рівня минулого року", – заявив на розширеній нараді з питань розвитку туристичної галузі Львівщини новопризначений заступник губернатора з питань туризму Богдан Матолич. Окрім перспектив на нараді говорилося і про вже зроблене.

Львівщина – одна з найбільш інвестиційно привабливих туристичних зон. Вона посідає п’яте місце після Криму, Одеси і деяких інших областей. Цей факт засвідчив, зокрема, економічний форум.

На сьогодні на Львівщині діє 235 туристичних фірм, які за ці останні 10 місяців обслужили 83 тисячі туристів. З них 26 відсотків – іноземці. За словами начальника головного управління молодіжної політики, спорту та туризму Ярослава Кашуби, останнім часом збільшився наплив туристів із Західної Європи, США, Канади.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації