Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Чутки про існування у Львові серійного вбивці є безпідставними

29 листопада 2001 року

Чутки про існування маньяка-вбивці, який гвалтує дівчат поблизу Львівського медичного університету, є безпідставними. Про це заявив начальник Личаківського райвідділу Львова Анатолій Крижанівський. За його словами, існування якогось серійного вбивці і посилання на правоохоронців як джерело інформації – безглузді чутки.

Напередодні до інформагенції "Медіапростір" звернувся студент медичного університету, який повідомив, що недавно в один із гуртожитків приходили правоохоронці і попереджали про існування вбивці, котрий полює на дівчат, гвалтує їх і вбиває. За словами студента, правоохоронці повідомили про чотири таких випадки. Окрім того, ніби-то в цілях безпеки, керівництво медуніверситету прийняло рішення закривати гуртожитки о 21 годині.

Натомість, Анатолій Крижанівський стверджує, що присутність правоохоронців у гуртожитку пояснюється договором про співпрацю, підписану з медуніверситетом і міліцейський патруль постійно проходить студмістечком. А проректор університету запевнив журналістів, що гуртожитки, як і раніше закривають о 23, а не о 21 годині.

Повернутися до списку публікацій

Аренда офиса без комиссии Офисы в аренду в особняке или в БЦ. Бизнес-центры г. Москвы: Офисы в аренду от собственника. Бизнес-центры класса "A" и "B+" без комиссии.


Останні публікації