Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Есдеки взяли Яворів

9 серпня 2003 року

Головою Яворівської райдержадміністрації призначено Миколу Довбу, — повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. До цього часу посадовець очолював ДПА Яворівського району. Микола Довба є депутатом Львівської облради, членом фракції „Соціальна справедливість” та членом СДПУ (о).

На посаді голови Яворівської адміністрації Микола Довба замінив Степана Лукашика, якого у лютому було призначено заступником голови Львівської ОДА. До речі, Довба, крім уже перелічених приналежностей є ще й головою ДПІ Яворівського району, тобто підпорядкований Сергієві медведчукові у потрійному вимірі – по партійній лінії, по лінії фракції, а також по лінії податкової адміністрації.

У коментарі для КуПола аналітики „Генези” з цього приводу зазначили, що це призначення можна трактувати у контексті подальшого зміцнення позицій СДПУ (о) на Львівщині. Кілька днів тому керівником апарату обадміністрації було призначено людину з адміністрації президента (яку очолює лідер СДПУ (о) Віктор Медведчук) а отже, опосередковано приналежну до середовища есдеків.

Тепер – призначення на посаду голови Яворівської райадміністрації члена фракції „Соціальна справедливість” Львівської обласної ради Миколи Довби. „Соціальна справедливість”, як відомо, перебуває під контролем молодшого брата голови президентської адміністрації і за сумісництвом головного соціал-демократа України Віктора Медведчука - керівника обласної податкової Сергія Медведчука.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації