Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Куйбіда піарить Януковича?

9 серпня 2003 року

Колишнього мера Львова ми знайшли у столичному офісі Народного руху України. Нині він — заступник голови партії Бориса Тарасюка. Очолює апарат НРУ. Каже, що розбудовує партію. Водночас працює в Міжрегіональній академії управління. Ми попросили Василя Куйбіду відповісти на кілька запитань, що стосуються поточних проблем Львова та України. Стаття з дрогобицького часопису Галицька Зоря .

...- Прем’єр Янукович уже заявив, що харчовий дефіцит — це наперед спланована акція. І її організатори — певні політичні сили... А сам уряд, особисто його керівник, на вашу думку, правильно діяв у цій ситуації?

— Мені імпонує, як відреагував прем’єр на ситуацію. Він не запанікував, не почав знімати «стрілочників» з роботи. Він почав системно вивчати ситуацію та з’ясовувати причини того, що трапилося. Думаю, коли б людина керувалася лише популістськими мотивами, то вона б кількох службовців зняла з їхніх посад ; таким чином продемонструвала власну «залізну руку». Поспішних висновків не було. Натомість прем’єр почав вивчати проблему у комплексі, причому не сидячи у своєму кабінеті. Він поїхав по регіонах, до людей, спілкувався з ними, відчув їхнє невдоволення. Не тікав і не ховався.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації