Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Червоноград поділили на зони

8 серпня 2003 року

Останніми роками у Червонограді побільшало автотранспорту і очевидним є той факт, що транспортна проблема в місті існує. Міські чиновники сподіваються вже найближчим часом розв’язати її хоча б частково, визначивши так звані зони паркування автотранспорту.

На транспортній схемі міста передбачається 16 зон паркування. Декілька зон паркування буде запропоновано для послуг місцевих таксі, власники яких до цього часу організовували стоянки стихійно. В межах усіх зон паркування передбачається резервувати місця для спеціального паркування: для транспортних та автотранспортних засобів, які належать органам державної влади, місцевого самоврядування (в тому числі депутатам всіх рівнів при виконанні ними службових обов’язків), суду та прокуратури. Зрозуміло, що від впорядкування паркування автотранспорту міська влада планує отримати певний фінансовий зиск, справляючи збір за паркування.

Ці кошти поповнять місцевий бюджет. Збір за паркування автотранспорту сплачуватиметься водіями на місці парковки. Як сказано в документі про впорядкування паркування, платниками збору за паркування автотранспорту є як юридичні особи, так і громадяни, які паркуються в спеціально обладнаних або відведених місцях,- повідомляє Вісник.net .

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації