Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Поляка ненароком занесло в Україну

5 серпня 2003

Вчора близько 18-ї години на полі поблизу КПП “Рава-Руська” здійснив несанкціоновану посадку польський пластиковий спортивний планер. Як повідомив начальник прикордонної застави старший лейтенант Мірошніченко, очолюваний ним наряд затримав порушника за кількасот метрів від україно-польського кордону.

19-річного Лукаша Квасника з міста Замостя, що мав летіти за маршрутом Мокра - Томашув Любельский - Мокра повітряні маси занесли на українську територію і він вже не зміг повернутися додому. За словами старшого лейтенанта Мірошніченка, прикордонники належним чином поставилися до затриманого і навіть не вдягали на руки переляканого поляка кайданки.

Водночас керівник прикордонної застави не зміг пригадати жодного подібного випадку на державному кордоні. Тим часом у планері було виявлено карту польотів і фотоапарат. Українські спецлужби одразу зацікавилися, чи можна було ним здійснювати аерофотозйомку. З’ясувалося, що хлопець фотографував лише рідну Польщу і жодного фото укарїнської землі на плівці не виявили. Водночас за фактом порушено кримінальну справу, хоча схвильований винуватець надзвичайної ситуації чекає на своїх співгромадян, батьків та обіцяє більше не залітати в Україну без закордонного паспорта та з дозволу прикордонників.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації