Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Даниленко домовився з Мельником і Буняком

5 серпня 2003

Перший в Україні меморандум про співпрацю підписали сьогодні голова Держкомзему України Анатолій Даниленко та перший заступник голови Львівської ОДА Леонід Мельник. За словами Леоніда Мельника, меморандум допоможе вирішити чимало проблемних питань, пов"язаних із земельною власністю.

На думку Анатолія Даниленка, Львівщина першою серед інших регіонів уклала меморандум завдяки тому, що у нашому регіоні найбільше земельних паїв передано у власність громадян. Анатолій Даниленко відзначив, що в Україні прийнято Закон про іпотеку, висловив сподівання, що до жовтня буде остаточно прийнято Закон про реєстрацію земельних ділянок та об’єктів нерухомості. А це, на його думку, допоможе збільшити кількість іноземних та внутрішніх інветицій у Львівську область зокрема.

Також сьогодні відбулося підписання угоди між Державним комітетом земельних ресурсів і міською радою. За словами міського голови міста Львова Любомира Буняка, підписання цієї угоди призведе до покращення питань щодо земельних ділянок,- повідомляє радіо Люкс.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації