Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Студенти допомагають замкам Львівщини

5 серпня 2003

На Львівщині розпочалася Всеукраїнська акція "Студентські трудові загони за збереження пам’яток України "Замки Львівщини", яка триватиме місяць і буде відбуватися в 5-ти замках: Золочівському, Підгорецькому, Одеському, Свірзькому і Жовківському. Для того, щоб ідея роботи студентських трудових загонів в замках стала реальністю прийшлося багато попрацювати багатьом людям. Ідея отримала підтримку в Державному Комітеті України у справах сім’ї та молоді та Львівської обласної державної адміністрації.

Організаційні та підготовчі роботи для забезпечення життєдіяльності загонів в районах за дорученням головного управління у справах сім’ї та молоді здійснює Львівський обласний молодіжний центр праці. В трьох замках Львівщини одночасно почали працювати студенти, які приїхали із Житомира, Новоград Волинська, Коростеня, Бердичева, Харкова, Києва. Допомагали формувати загони Київський міський центр праці, Коростенський центр соціальних служб для молоді та Харківська громадська організація.

В Олеському замку в даний момент крім Всеукраїнського загону працює і Міжнародний волонтерський табір, який розпочав свою роботу з 27 липня. В загоні працюють студенти із Франції, Німеччини, Італії, Азербайджану, Литви, Англії, Польщі та київські і львівські студенти. Молодь потоваришувалася на теренах Львівщини і не тільки спільно працює, але і спільно відпочиває. Подобається студентам спільна робота, можливість вивчати мову, пізнавати іншу культуру, - повідомляє прес-служба ЛОДА .


Дополнить pes 2009 стадионы на z-play.ru

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації