Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Гепатит вже перемогли

4 серпня 2003 року

З 21 по 31 липня в інфекційне відділення Буської центральної районної лікарні Львівської області потрапило 10 дітей з діагнозом - гепатит "А". За станом на сьогоднішній день спалах інфекційного захворювання локалізовано, нові випадки захворювання не зареєстровані.

Як повідомив заступник головного державного санітарного лікаря Львівської області Микола Урбанович, "попередні причини спалаху інфекційного захворювання - купання в забороненому місці через сильне забруднення води (заплава ріки Західний Буг) і споживання сирої води з приватних колодязів".

"Було проведено позачергове засідання Буської районної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому визначені заходи щодо локалізації спалаху захворювання гепатитом "А" і ліквідації його наслідків.

Головним державним лікарем Буського району винесена постанова про застосування адміністративних мір за порушення заборони купання в ріці Західний Буг у районі смт Красне-2 і в рибацьких ставках села Сторонибаби. 23 особам проведена екстрена профілактика, а 17 - додатково обстежені. Проведена дворазова дезінфекція 198 колодязів у смт. Красне-2 і 125 колодязів у селі Сторонибаби", - цитує Урбановича УНІАН.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації