Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Одним із заступників Сендеги призначено людину Медведчука?

4 серпня 2003 року

За повідомленням УНІАН , заступником голови Львівської ОДА, керівником апарату призначено Миколу Дячишина. Микола Дмитрович Дячишин народився 24 серпня 1957 року. До останнього призначення був головним консультантом інспектором Адміністрації Президента. „Зважаючи на пов’язаність Миколи Дячишина із АП, яку очолює лідер СДПУ (о), можна зробити припущення, що після призначення першим заступником Олександра Сендеги „донецького” Леоніда Мельника, президент вирішив врівноважити ситуацію відрядивши до Львова людину, пов’язану із соціал-демократами об’єднаними. Дячишина також можна трактувати, як „око” Києва для нагляду над діями львівських можновладців”, - прокоментували останнє призначення аналітики "Генези"

Нагадаємо, про те, що посада заступника голови ОДА, керівника апарату стане вакантною, у Львові говорили давно. Ще до призначення Дячишина було відомо, що останній керівник апарату Володимир Герич звільнить цю посаду і повернеться у крісло заступника із політико-правових питань. Зокрема аналітики СГК „Генеза” відзначали прогнозоване переміщення Герича майже як доконаний факт. Посада заступника з політико-правових питань звільнилася після добровільної відставки професора Львівського університету Володимира Мельника у період радикальних кадрових чисток на Львівщині на початку червня. Щоправда жодні джерела наразі не повідомили, чи призначено вже Герича на прогнозовану посаду.

Доповнення. Як повідомило о 18.00, радіо Люк-ФМ, Володимира Герича таки призначено на посаду заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань та внутрішньої політики. Окрім того, відповідно до розпорядження голови адміністрації продовжено термін повноважень Степана Лукашика, Ігоря Маковецького та Богдана Матолича.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації