Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Розформовують військові частини

4 серпня 2003 року

На Львівщині буде розформовано найбільше військових частин з дев"яти областей західного оперативного командування. За словами самих військових, найсерйознішою проблемою реформування Збройних сил України залишається людський фактор.

За останні десять років чисельність військовослужбовців західного оперативного командування скоротилася більше ніж вдвічі - зі 100 тисяч до 40 тисяч осіб, повідомив заступник начальника управління з реформування західного оперативного командування Михайло Брик. Кількість військових у Збройних силах України зменшуються завдяки скороченню військовослужбовців строкової служби та вивільненню офіцерського складу.

Тут виникає чимало проблем зауважив Михайло Брик. Офіцери за бажанням можуть перейти до іншої військової частини. Однак помешканням їх не забезпечують, а вузька спеціалізація військової освіти не дозволяє офіцерові знайти пристойної роботи. Тому доводиться влаштовуватися переважно в охоронні структури. За словами Михайла Брика, концепція реформування - створення професійних мобільних та нечисельних бригад за стандартами НАТО. Цікаво, що розформування військової частини обходиться державі утричі дорожче, ніж її річне утримання,- повідомляє кореспондент радіо Німецька хвиля Галина Стадник.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації