Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Новий рейтинг від Wprost

4 серпня 2003 року

Сьогодні польський щотижневик Wprost опублікував черговий рейтинг 50-ти найбагатший людей Центральної і Східної Європи. Цього разу в першій "десятці" виявився тільки один представник України - Ринат Ахметов. У цілому, у рейтинг потрапили представники бізнесу з Росії (31 чоловік), Польщі (4), України (6), Болгарії (1), Сербії (1), Румунії (5), Чехії (2), спільний капітал яких, за даними щотижневика, оцінюється в 73 млрд доларів.

У попередньому рейтингу найбагатший людей Центральної і Східної Європи, опублікованому Wprost у жовтні 2002 року, по кількості багатих людей Україна зайняла третє місце в регіоні. Шосте місце в загальному рейтингу і перше серед українців тоді зайняв керівник футбольного клубу "Шахтар", Донецьк, Ринат Ахметов, чий капітал журнал оцінив тоді в 1,7 млрд доларів.

На другому місці серед українців і на десятому в загальному рейтингу, за даними Wprost, виявився парламентарій і олігарх, зять Президента України Леоніда Кучми Віктор Пинчук (1,3 млрд доларів). Третій серед українців, голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук (800 млн доларів) зайняв тоді вісімнадцяте місце в загальному рейтингу.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації