Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Юрій Кужелюк радить не забувати про уряд

1 серпня 2003 року
 
У кінці року бюджетники Львова можуть зіткнутися з проблемою невиплати зарплат. За словами депутата Львівської міської ради Юрія Кужелюка, це пов"язано з тим, що суди Львова масово задовільняють велику кількість позовів вчителів. І хоча, на думку депутата, виплати по 57-ій статті Закону Про освіту - це борг державний, виплачувати ці кошти має міський фонд заробітної плати.

Як зазначив Юрій Кужелюк, в міському бюджеті не передбачено жодної копійки на виплати вчителям. Говорить Юрій Кужелюк: Зараз тих позовів, які є у провадженні, є не багато. Наскільки я так спілкуюсь, їх біля 300, біля 500, але кількість їх буде наростати і відповідно це буде тиснути на фонд зарплати. Ви ж розумієте, що міська рада не може допустити такого, щоб провести таку політику, будемо казати, не зовсім добру, щоб за рахунок позовів не виплачувати зарплату вчителям. Але так чи інакше ми можемо в кінці року з тим зіткнутися.

Юрій Кужелюк повідомив радіо Львівська хвиля, що він має намір ініціювати подання регресного позову до Кабінету Міністрів з вимогою виплатити вчителям заборговані гроші: Кошти заборгувала держава. Вчителі по закону пред"являють позови до районних відділів освіти, до свого працедавця. Це зрозуміло. Необхідно подати регресний позов до Кабінету Міністрів. Наскільки я знаю, це зробила Франківська райадміністрація. Принаймні, зробити хоче. Чи це зробило місто чи це не зробило, я поки що сам того позову кілька раз питав і не було відповіді. Наразі борги вчителям будуть виплачувати із залишкових коштів міського бюджету минулого року.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації