Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

У цьому році на розробку Генплану розвитку Львівської області піде 100 тис. грн.

1 серпня 2003 року

У Львівській області почали розробку проекту Схеми планування території цього регіону, метою якої є визначення головних напрямків розвитку області і заходів реалізації в ній державної політики з урахуванням державних інтересів.

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба Кабінету міністрів України, розробка почалася відповідно до законів «Про генеральну схему планування території країни», «Про планування і забудову територій», постанови уряду про забезпечення реалізації закону «Про генеральну схему планування території України» і на виконання рішень обласної ради і розпоряджень голови облдержадміністрації.

Роботу виконує державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» - автор генеральної схеми планування території України. Завершити проект передбачається в грудні 2004 року. На 2003 рік на розробку проекту обласним бюджетом передбачене 100 тис. грн. Термін реалізації Генплану області - 2025 рік з виділенням проміжного етапу - 2007 рік. Замовником проекту визначені управління містобудування і архітектури облдержадміністрації.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації