Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Зі Львова почнеться відродження Руху

29 травня 2003 року

Відродження НРУ, на яке так довго очікують чимало мешканців України і Галичини зокрема, очевидно вже не за горами. Принаймні, так твердить новий лідер партії Борис Тарасюк, який вчора відвідав Львів, для того, аби ознайомити його мешканців з перспективами розвою НРУ та його бачення зовнішньої та внутрішньої політичної ситуації у державі. Львів став першим з усіх обласних центрів України, яке відвідав Борис Тарасюк вже в якості голови НРУ. За його словами, саме у нашому місті він отримав свій партквиток, звання почесного доктора наук ЛНУ імені Івана Франка; а в керівних органах НРУ домінують представники Львова, їх — більше 25%.

Як повідомив пан Тарасюк, рухівці об’єктивно оцінюють стан внутрішньої та зовнішньої політики України і на цьому тлі ухвалюють основні програмні напрямки діяльності НРУ. Пан Тарасюк повідомив, що НРУ працює також і над реформою апарату партії. Саме за цю ділянку роботи відповідає заступник голови НРУ, а в минулому міський голова Львова, Василь Куйбіда.

Водночас, рухівці переймаються не лише власним партійним вдосконаленням, а й мають стратегічну благородну мету, пов’язану з майбутніми президентськими виборами та їх основними акторами. Як заявив заступник голови НРУ Юрій Ключковський, у Руху нас нема жодних проблем із вибором кандидата на посаду Президента України. Окрім перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах 2004 року, партія екс-міністрів закордонних справ переймається і проблемами міжнародної політики, та консолідації усіх здорових національно-політичних сил держави.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації