Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Конференція до 70-річчя голодомору

29 травня 2003 року

У Львові розпочала роботу Всеукраїнська наукова конференція, присвячена 70-річчю Голодомору в Україні. „Наш обов’язок відтворити одне за одним прізвища всіх загиблих у роки Голодомору, так само, як в музеї Яд Вашем у Єрусалимі увіковічено ім’я кожного, хто загинув під час Холокосту”, — зазначив під час відкриття Всеукраїнської наукової конференції „Голод 1932-1933 років в Україні: уроки історії” ректор НУ „Львівська політехніка” Юрій Рудавський.

Академік Ярослав Ісаєвич зазначив, що коли врахувати сумарну кількість жертв голодомору, колективізації, війни та більшовицьких репресій, то кількість жертв більшовизму в Україні є значно більше, ніж жертв нацизм, однак злочини нацизму засуджено, а більшовизму — ні, а дехто з тих, хто до них причетне, досить користується пільгами.

Конференція тривати два дні: 28-29 травня. Її організаторами виступили Національний університет "Львівська політехніка" та Львівський національний університет ім. І. Франка спільно з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації