Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Міську раду зацікавив стан довкілля

29 травня 2003 року

У міській раді вже кілька років не переймаються охороною довкілля і внаслідок цього виконавча влада припустилася чималої кількості помилок в екологічній політиці – заявив у своєму звіті на сьогоднішньому сесійному засіданні голова постійної депутатської комісії природокористування та охорони довкілля Мирон Колодко.

Проте, на його думку, підстави для оптимізму є хоча б через теперішню наявність профільної комісії після того, як її не було впродовж двох депутатських каденцій. Засилля автозаправних станцій у центральній частині міста, інтенсивна забудова зелених зон, будівництво у садах, скверах, на дитячих майданчиках і навіть у парках – саме усе це голова профільної комісії природокористування і охорони довкілля Мирон Колодко вважає найбільшими помилками влади в екологічній політиці міста. Однак створення комісії після її тривалої відсутності Мирон Колодко вважає знаковим явищем для нинішньої каденції.

Щоправда, на його думку, депутати не завжди належно ставляться до комісії. Щодо підсумків її діяльності, Мирон Колодко каже, що найбільш помітною справою було розслідування діяльності кількох будівельних фірм, у діяльності яких виявлено серйозні порушення земельного законодавства та будівельних нормативів. Чимало порушень виявлено також по автостоянках. За словами пана Колодка, з-понад 90-а автостоянок 38 взагалі не обліковані. Спільно з відповідними підрозділами виконкому комісія продовжує проботу з визначення меж парків. Чимало проблем тут виникає через несанкціонговані забудови. Зараз члени комісії напружено працюють , аби призупинити і відмінити будівництво аж трьох АЗС в районі унікального природного утворення - Карстових озер, що на розі вулиць Наукової та Стрийської.

Загалом природоохоронна комісія налагодила співпрацю з облдержадміністрацією та науковими установами і вузами міста. Проте, підбиваючи підсумок, Мирон Колодко зазначив, що він далекий від думки про радикальну екологізацію виконавчих структур і депутатського корпусу, тому сподівається лише на плин часу і зміни, які він несе.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації