Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Ще раз про шкільні табори

29 травня 2003 року

Цього року для оздоровлення дітей у таборах з міського бюджету виділено 625 тис. грн. До категорії дітей, які отримають можливість безкоштовного перебування в таборах, окрім визначених розпорядженням президента (діти-сироти, інваліди, позбавлені батьківської опіки, малозабезпечені і з багатодітних родин), міська влада додала також дітей, які постраждали від скнилівської катастрофи, і тих, чиї матері цілодобово працюватимуть у таборах.

Два табори комунальної власності в Коростові та Гребенові зможуть прийняти 680 та 600 дітей відповідно. Решту коштів розподілять між таборами на тендерній основі. Тендер завершиться до 31 травня. Окрім того, виділять кошти з міського бюджету і на так звані молодіжні табори, які організовують громадські організації.

Як і раніше, залишаються неохопленими діти з астматичними захворювання. Як повідомила Ірина Романів, заступник мера з гуманітарних питань, місто не може забезпечити повноцінне перебування таких дітей у таборах: “Згідно з медичними нормами, на п’ятеро дітей потрібен один супроводжуючий-медик, крім того, вони можуть бути лише в Криму. На жаль, таких коштів ми не маємо. Минулого року ми порахували, що потрібно щонайменше 1,2 млн”.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації