Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Львівщина посилено готується до атипової пневмонії

28 травня 2003 року

На сьогодні усі пропускні пункти в аеропорту, на залізниці, на митниці Львівщини обладнані дезинфікуючими засобами та відповідним обладнанням на випадок проникання на терени Львівської області вірусу нетипової пневмонії. Однак, не вельми оптимістичною виглядає картина убезпечення наших громадян від цієї недуги, якщо врахувати, що скажімо на піших митних переходах чи у потягах більше зважають на тих пасажирів, в яких виникають певні скарги.

Як повідомляє радіо "Люкс", вчора на скликаній з цього приводу нараді головний санітарний лікар області Роман Павлів зауважив, що в іншій проботі наразі нема потреби. Найбільшу небезпеку викликають авіа-вантажі, адже інкубаційний період вірусу нетипової пневмонії триває 4 дні, чого цілком достатньо, аби перевезти його в Україну.

Пасажирам, які літають літакми і кількість яких становить не більше 80 опитати щодо стану їх здоров’я легше, ніж це зробити у потязі, в якому їдуть до 700 осіб. На сьогодні у посиленому режимі працюють 7 інфекційних стаціонарів у районах області та обласна клінічна лікарня у місті Львові.

А щодо усього необхідного, то як каже Роман Павлів, область має необхідних медичних препаратів та обладнання достатньо.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації