Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Мешканці перекрили вулицю

28 травня 2003 року

Як повідомляє радіо "Люкс", вчора близько двох сотень мешканців Стрийської та прилеглих до неї вулиць вийшли на трасу та паралізували рух транспорту. Люди вимагають, аби на ділянці дороги - найнебезпечнішій для переходу - від вулиці Наукової до Автовокзалу встановити світлофор чи бодай зебру.

До такого відчайдушного вчинку людей спонукало кілька дорожньо-транспортних пригод, які траплялись там впродовж останнього часу - п’ять тижнів тому на повороті до Автовокзалу на смерть було збито 52-річного чоловіка, а три тижні тому поблизу зупинки на вулиці Скорини під колесами авто семирічного хлопчика, який від отриманих травм по дорозі до лікарні помер.

Як стверджують мешканці, що вийшли на трасу, понеділкового вечора на вулиці Стрийській невідоме авто збило 20-річну львів’янку. Черговий лікар станції швидкої медичної допомоги підтвердив Люкс ФМ, що бригада швидкої забирала потерпілу зі струсом головного мозку, водночас з третього травмопункту її скерували до 1-ої нейрохірургії лікарні швидкої медичної допомоги.

Аби не було наступної жертви любителів швидкої їзди, мешканці перекрили рух на вулиці Стрийській. З 21 години, коли натовп розійшовся, міліція впродовж усього вечора «відловлювала» на так звану фару неслухняних водіїв, хоча львів’яни у своїй заяві на ім"я начальника міської міліції пана Щура про встановлення світлофора.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації