Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Мирон Янків - про візит Януковича

27 травня 2003 року

Губернатор Мирон Янків підвів підсумки першого офіційного візиту прем’єра Віктора Януковича на Львівщину. Незважаючи на невдоволеність голови Кабміну станом львівських доріг, підсумки візиту прем’єра львівський губернатор вважає для себе позитивними.Позитив Мирон Янків бачить у тому, що попри деякі прогнози про зміну губернатора після приїзду Януковича, діючому голові обласної адміністрації таки вдалося заручитися підтримкою прем’єра. Матеріальним втіленням підсумків візиту на Львівщину стали два об’ємні документи із переліком доручень як керівництву області, так і міністрам уряду.

Вказівки, зокрема, стосуються вугільної галузі регіону, добудови другої черги регіонального онкоцентру, митних пунктів пропуску, соціальних питань: – Ми також на офіційному рівні зафіксували позиції по 57 статті Закону про освіту. І уже доручено Креміню, Папієву, Дорошенку, Хорошковському підготувати пропозиції щодо врегулювання виплат педагогічним працівникам, передбачених 57 статтею.

Окремо у переліку доручень є пункт про виділення коштів на реконструкцію центральної частини Львова. А от політичних питань губернатор із прем’єром майже не обговорювали. Зокрема, розмови про партійні справи і ймовірний вступ Мирона Янківа до Партії регіонів, яку очолює Віктор Янукович, не було. Хоча саме цій політичній організації губернатор симпатизує. Каже тому, що відчуває давню симпатію до прем’єра.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації