Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Нові подробиці справи Яцюка

27 травня 2003 року

Помічник керівника польотами на Скнилівському летовищі Юрій Яцюк просить Верховний Суд порушити кримінальну справу проти керівника слідчої групи, який розслідує катастрофу Су-27, слідчого Генеральної прокуратури Андрія Стригуна, обвинувачуючи його в необ’єктивному веденні слідства. Про це повідомив адвокат Яцюка Віталій Домашовець, з посиланням на звернення Яцюка у Верховний Суд.

За словами Домашовця, Стригун, при проведенні льотно-службової експертизи, не бере до уваги деякі правила та інструкції, на підставі яких діяли пілоти і керівники польотів, зокрема "Посібник зі штурманської служби", тому розслідування не може вважатися об’єктивним. Домашовець сказав, що у нього є достатньо документів для порушення кримінальної справи проти Стригуна, але не уточнив які.

Нагадаємо, що наприкінці березня Військовий суд Львівського гарнізону відмовив Яцюку у визнанні незаконним порушення кримінальної справи проти нього за порушення правил польотів. У листопаді 2002 року Військовий апеляційний суд західного регіону прийняв рішення звільнити Яцюка з-під варти і не задовольняти подання Генпрокуратури про продовження затримання.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації