Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

ОДА-НАТО: пропозиції зроблено

10 лютого 2003 року

Комітету з наукового співробітництва НАТО передано чимало пропозицій щодо можливої співпраці в галузі військово-промислового комплексу між Львівською областю та Північно-атлантичним альянсом. Про це повідомив начальник управління промисловості, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Сорока, який нещодавно відвідав із візитом штаб-квартиру НАТО.

Львівська держадміністрація запропонувала Комітету з наукового співробітництва створити на базі одного з науково-дослідних інститутів Львова аналітичний центр Північно-атлантичного альянсу з розробки програм і рекомендацій для військово-промислового комплексу та владних структур області.

Першими кроками центру мала б стати організація стажування спеціалістів ВПК України на таких же підприємствах НАТО, під час якого вони мають намір ознайомитися зі стандартами та сучасними вимогами до озброєнь. У комітеті, за словами Ростислава Сороки, доброзичливо сприйняли пропозиції і пообіцяли протягом місяця повідомити ЛОДА про своє рішення.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації