Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Вісь Львів - Донецьк - це модель, яка повинна поширюватися на інші регіони

10 лютого 2003 року

7 лютого голова ОДА Мирон Янків взяв участь у Всеукраїнській нараді з питань стратегії розвитку аграрного сектору. Цього ж дня він провів ряд робочих зустрічей, зокрема, зустрівся з головою Донецької облдержадміністрації Анатолієм Близнюком.

Керівники Львівської та Донецької областей підтвердили попередні наміри щодо співпраці між регіонами. Це насамперед стосується розширення міжобласної кооперації, інвестиційного напрямку, співпраці у вугільній промисловості, машинобудуванні, металообробці.

Водночас, даючи інтерв"ю Інформаційній агенції "Контекст-Захід" Мирон Янків зазначив, що вісь "Львів - Донецьк" слугує радше моделлю для налагодження тісних торговельно-економічних стосунків з іншими областями. Зокрема, Львівська облдержадміністрація готується до прийому делегації з Луганщини.

З пропозицією підписати угоду про співпрацю звернулося до Мирона Янківа керівництво Миколаївської облдержадміністрації, невдовзі буде заключено відповідну угоду між регіональною асоціацією "Галавто" і УСПП Хмельниччини,- повідомляє прес-служба ЛОДА.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації