Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Не усім родичам постраждалих на Скнилові виплатили матеріальну допомогу

7 лютого 2003 року

Згідно з урядовою постановою, гроші з державної допомоги отримали лише прямі родичі потерпілих - діти та батьки. Натомість, існують випадки, коли близькі люди загиблих, котрі не підпали під цю категорію, залишилися без допомоги.

Едуард Строєв загинув на Скнилові разом зі своєю дівчиною. Змалечку його виховувала бабуся, у якої жив з дитинства. Мати уже давно як виїхала до Іспанії. Для небагатої сім’ї пенсіонерів Едуард був годувальником і опорою. Однак, будучи непрямою родичкою загиблого, Марія Строєва не отримала жодної допомоги. Подібною є ситуація і в родичі сім’ї Михайлів: на Скнилові попрощалися з життям четверо членів цієї сім’ї.

За словами заступниками голови облдержадміністрації Богдана Матолича, державні кошти дійсно виділялися лише прямим родичам загиблих. Однак, окрім державного фонду, який вже вичерпано, існують кошти і на благочинних рахунках, які, як стверджують в облдержадміністрації, можуть отримати і інші члени родин загиблих.

Богдан Матолич: – У нас були випадки, що люди, які втратили близьких, але не попадали до прямих родичів, ми їм надавали допомогу з благочинного фонду. Як розподілятимуться кошти із благочинних фондів – вирішуватиме спеціальна комісія за участю громадської організації "Скнилівська трагедія", до якої входять потерпілі та родичі загиблих.

Повернутися до списку публікацій


Останні публікації