Архів інтернет-видання КуПол до жовтня 2004 року.
Новий сайт знаходиться за адресою http://cupol.lviv.ua

Церквам повертають споруди

6 лютого 2003 року

За останніми даними на Львівщині є найбільше релігійних організацій порівняно з іншими областями України. Станом на сьогодні в Львівській області є 2750 релігійних організацій. Більше половини з них - громади УГКЦ, 30 відсотків - православні, решта - здебільшого протестанти та римо-католики. Але чимало зареєстрованих організацій не діють з різних причин.

Досі існує кадрова проблема та проблема передачі культових споруд релігійним громадам. За роки незалежності вже передано 407 некультових приміщень, але ще понад 100 перебуває у власності інших структур.

За словами начальника відділу у справах релігії ЛОДА Василя Білоуса, для передачі більшості споруд потрібне рішення суду.

Повернутися до списку публікацій

Создание сайтов Уфа Можно найти компанию, которая создаст красивый креативный сайт, не составит проблем найти поисковых оптимизаторов и тех, кто проведет рекламную кампанию в сети на любой бюджет. Но этого не достаточно для того, чтобы обеспечить бизнесу долгосрочную пользу от присутствия в Интернете. Для того чтобы лучшим образом реализовать преимущества товаров, услуг и бизнес-модели в целом, завоевать и сохранить лидирующие позиции в условиях постоянного роста интернет-рынка, необходима...


Останні публікації